V&P – місце, де народжуються традиції

У мальовничому закарпатському містечку Хуст на Вас чекає готельно-розважальний комплекс «V&P» – місце, де шанують традиції.

Заснували його у 2006 році двоє добрих друзів, що згодом передали справу своїм дітям. Власне, імена їхніх синів – Валерій та Павло і дали назву комплексу – «V&P». Вулиця, на якій розташований комплекс, нині носить ім’я очільника повстанців, борця за власну землю і традиції Воєводи Петенька – також «VP». Гадаєте, збіг? Нам здається, не випадковий.

Історія – дивовижна річ. За переказами Петенько був визначним поціновувачем кулінарного мистецтва і знався на по-справжньому смачних стравах. Слава про його гастрономічні вподобання та здібності ширилася на сотні і тисячі кілометрів, а його унікальні сімейні рецепти передавались із покоління в покоління і дійшли до наших часів. Сьогодні для своїх гостей ми намагаємося відтворити давні рецепти та створити родинне, по-домашньому затишне місце для відпочинку: із сучасним дизайном, бездоганним сервісом та закарпатською гостинністю.

Особливим нашим гастрономічним надбанням є хустський гусак, рецепт приготування якого датується XVIII століттям. Для цілковитого відтворення смаку цей птах вирощується на еко-фермі, котра є частиною нашого комплексу. Так ми намагаємося популяризувати гуску як надзвичайно смачну страву, що заслуговує бути окрасою будь-якого столу. Окрім цього, ми збудували власну коптильню, де виготовляємо м’ясні делікатеси: бастурму, панчету, хрусткий бекон та інші смаколики. На окрему увагу заслуговують і соковиті ковбаси власного виробництва, до яких ми власноруч робимо оригінальні соуси.

Згадуючи історію, варто сказати, що на місці «V&P» свого часу був водяний млин, до якого сходилися жителі з усіх околиць, аби змолоти борошно. Ті часи вже пройшли, а місце, створене дарувати відчуття достатку і впевненості, не втратило своєї магії. До слова, підсилити її – магію, Ви зможете смакуючи наші фірмові наливки! Сьогодні ми по-своєму відроджуємо традиції, випікаючи запашний хліб і печиво, а ще виготовляємо домашню локшину, якою частуємо гостей ресторану. Також, створюємо і власні традиції: 20 років тому, тут  вже варили пиво, і приємно, що у 2018 ми змогли відродити це! Тепер з гордістю презентуємо фірмове пиво V&P – Vashe Pіvo.

Сімейний ресторан «V&P» з власною фермою – це новий формат закарпатської кухні. Тут ми не лише смачно годуємо гостей – ми розповідаємо кулінарну історію про ставлення до своєї землі і до навколишнього світу. Готуємо з любов’ю, використовуючи локальні фермерські продукти і родинні рецепти. Це відчувається у кожній нашій страві і робить їх неповторними. У нас Ви зможете відчути себе частинкою сімейних традицій та місцевих легенд і по-справжньому насолодитися відпочинком!

Щиро запрошуємо! Хтозна, можливо, тут у Вас народиться власна чарівна і неповторна традиція?